Handlowiec / Specjalista ds. Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
So Smart Usługi Sp. z o.o.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez prowadzenie działań sprzedażowych i marketingowych.
  • Budowanie długofalowych relacji handlowych z klientami oraz partnerami biznesowymi.
  • Opracowywanie i prezentacja ofert handlowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Monitorowanie rynku oraz analiza trendów sprzedażowych w branży.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w branży sprzątającej będzie bardzo mile widziane.
  • Umiejętność negocjacji i budowania trwałych relacji biznesowych.
  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność prezentacji.
  • Inicjatywa oraz samodzielność w działaniu.
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Atrakcyjny system wynagradzania, składający się z podstawy oraz prowizji od sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Handlowiec Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322