Handlowiec/Sales Manager ds. Aparatury Medycznej
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Human & Hunter Professional
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Czy chcesz odegrać kluczową rolę w dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu medycznego do szpitali i przychodni? Jako Przedstawiciel Handlowy ds. Aparatury Medycznej, będziesz budować i rozwijać sprzedaż w przydzielonym regionie. Twoje codzienne zadania będą obejmować kontakt z klientami, prezentowanie innowacyjnych produktów naszej firmy oraz dbanie o najwyższe standardy obsługi. Dołącz do nas i twórz przyszłość medycyny!

Opis firmy

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma, która od lat wyposaża placówki medyczne w sprzęt diagnostyczny najwyższej klasy. Firma słynie z innowacyjności, profesjonalizmu i pełnego zaangażowania w dążeniu do satysfakcji klientów. Jeśli cenisz sobie pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole, ta oferta jest dla Ciebie!

Poszukujemy kandydatów z całego kraju!

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami,
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Nastawienie na wyniki i motywacja do pracy,
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy

  • Umowę o pracę i zadaniowy czas pracy,
  • Wynagrodzenie podstawowe 7000 - 9000 brutto + system prowizyjny,
  • Rozwijającą pracę z nowoczesnym sprzętem medycznym,
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy,
  • Indywidualnie dostosowane szkolenia wstępne, zapewniające wiedzę na temat oferowanego sprzętu.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do zespołu, który zmienia oblicze medycyny, wyślij swoją aplikację za pomocą formularza. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

  • Praca Szczecin
  • Handlowiec Szczecin
  • Technik handlowiec Szczecin
  • Technik sterylizacji medycznej Szczecin
  • Manager Szczecin
  • Account manager Szczecin
  • Project Manager Szczecin
  • Product manager Szczecin
  • HR Manager Szczecin
  • Content Manager Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567