Handlowiec Niemcy
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
EVE-TECH
9. 3. 2024

Firma z siedzibą w Szczecinie, realizująca projekty budowlane na terenie Niemiec, ceniąca pracowitość i fachowość polskich specjalistów, oferuje pracę w branży elektrycznej, hydraulicznej, spawalniczej oraz montażu wentylacji.
Poszukuje obecnie osoby na stanowisko Handlowca
Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku! Nie czekaj, aplikuj już dziś!
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
• Atrakcyjne i adekwatne do umiejętności i wyników wynagrodzenie (Stała pensja + prowizja od sprzedaży)
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz branży
• Pracę w systemie stacjonarnym w godzinach biurowych, również wyjazdy do Klienta na terenie Niemiec
• Niezbędne narzędzia pracy
• Gotowy pomysł na rozbudowanie bazy Klientów
• Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków
Twój zakres obowiązków:
• Bieżący kontakt z klientami tj. utrzymywanie i rozwijanie obecnych kontaktów handlowych
• Pozyskiwanie nowych klientów
• kontakty telefoniczne, mailowe i bezpośrednie z klientami
• Analiza aktualnych trendów w poszczególnych branżach
• Raportowanie prowadzonych rozmów i postępów
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
• Negocjacje handlowe
Nasze wymagania:
• Czynne prawo jazdy: kat. B
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego B2/C1
• Umiejętność nawiązywania otwartych i trwałych relacji biznesowych
• Systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy
• Wykształcenie minimum średnie – preferowane techniczne
• Znajomość zagadnień technicznych
• Gotowość do wyjazdów do Klienta w Niemczech
• Znajomość pakietu MS Office
Doświadczenie:
• 12-24 miesiące
Wynagrodzenie:
7.000-12.0000 zł brutto miesięcznie+premia
Prosimy o przesłanie za pośrednictwem formularza kontaktowego CV, zawierającego klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji"

  • Praca Szczecin
  • Handlowiec Szczecin
  • Technik handlowiec Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179