Handlowiec Mobilny
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
KRATKI.PL MAREK BAL
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo oraz sprzedaż asortymentu firmy Kratki.pl.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży aktywnej z klientem B2C.
  • Orientacja na wynik.
  • Kreatywność i optymizm.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Umowa B2B - elastyczność i samodzielność w działaniu.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Silny brand Kratki – znajomość przez Klientów marki Kratki otworzy Ci ich drzwi.
  • Regularne szkolenia z technik sprzedażowych i produktowych.
  • Wsparcie super zespołu, w którym pomagamy sobie i wzajemnie motywujemy.

Kogo szukamy? Szukamy ludzi samodzielnych i zorganizowanych, dla których wyzwaniem i przyjemnością jest sprzedaż. Ludzi, którzy lubią i potrafią sprzedawać.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• Atrakcyjny system prowizyjny – Twoje wynagrodzenie rośnie wraz z Twoimi wynikami.

• Możliwość rozwoju kariery – wspieramy awanse wewnętrzne i rozwój osobisty.

• Rodzinna atmosfera – cenimy sobie dobre relacje i wspieramy się nawzajem.

• Stabilność – marka Kratki.pl jest liderem na rynku, co zapewnia stabilność i pewność zatrudnienia.

Jeśli jesteś osobą energiczną, która nie boi się wyzwań i lubi pracować w terenie, to czekamy właśnie na Ciebie!

  • Praca Łódź
  • Handlowiec Łódź
  • Technik handlowiec Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080