Handlowiec/Kupiec - import i eksport świeżych warzyw i owoców
  • Przeworsk
Przeworsk, Przeworsk, Podkarpackie Voivodeship, Polska
GRH Polska
20. 9. 2024

Jeśli posiadasz doświadczenie w branży spożywczej, doskonale znasz rynek owoców i warzyw oraz potrafisz skutecznie prowadzić negocjacje, zapraszamy do aplikowania!

Miejsce pracy: Przeworsk

Opis stanowiska:

  • Realizacja wspólnie określonych celów sprzedażowych
  • Współpraca z obecnymi klientami
  • Budowanie oraz dbanie o długotrwałe relacje z odbiorcami
  • Planowanie oraz analiza sprzedaży
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży świeżych warzyw i owoców
  • Język angielski na poziomie min. B2
  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka obcego (np. j. ukraiński, j. hiszpański)
  • Znajomość Comarch Optima

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 8 000 zł -14 000 zł brutto (wysokość zależna od doświadczenia)
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

  • Praca Przeworsk
  • Przeworsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392