Handlowiec / Key Account Manager - Rynek Francuski
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
13. 9. 2024

Dołącz do zespołu sprzedaży rozwiązań z zakresu rekrutacji oraz budowania wizerunku pracodawcy! Do naszego zespołu poszukujemy zdolnej osoby na stanowisko Key Account Manager/EB Review Advisor, która będzie odpowiedzialna za skuteczną sprzedaż Naszych produktów. Przygotuj się na nowe wyzwania i pracę w energicznym, pozytywnym zespole. Będziesz mieć okazję pracować z produktem, który wprowadza nowe standardy w zasadach działania wielu firm, a przy tym realnie wpływa na dobrostan pracowników i jakość rynku pracy. Zdobywaj ciekawe doświadczenie, a swoimi wynikami uzyskaj wysokie premie i rozwój zawodowy!?

Obowiązki

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji biznesowych za pośrednictwem kontaktu telefonicznego i mailowego na rynku francuskim
  • efektywna sprzedaż profesjonalnych rozwiązań z budowania wizerunku pracodawcy wspomagających procesy rekrutacyjne u Klientów
  • identyfikacja oczekiwań i potrzeb Klientów, ofertowanie, negocjowanie i finalizowanie procesu sprzedaży
  • realizacja wyznaczonych indywidualnych wyników i planów sprzedażowych w oparciu o założenia zespołu
  • analiza francuskiego rynku pracy na potrzeby prowadzonej sprzedaży usług

Wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży i pierwsze sukcesy za sobą
  • znasz język francuski na poziomie swobodnej komunikacji zarówno w mowie jak i piśmie - poziom C2/native
  • znasz kulturę i zwyczaje panujące we Francji
  • znasz i umiejętnie korzystasz z technik sprzedażowych
  • potrafisz budować relacje biznesowe w kontakcie pośrednim
  • dbasz o profesjonalizm i wysokie standardy w kontakcie z klientem
  • jesteś konsekwentny, wytrwały, zaangażowany, samodzielny i nastawiony na CEL

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B - jesteśmy dużą i stabilną organizacją!
  • przyjemną podstawę oraz realne szanse na BARDZO WYSOKIE PREMIE!
  • realny wpływ na rozwój naszych usług na nowym rynku
  • ciekawy on-boarding przygotowujący do codziennej pracy
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • wsparcie, lidera i kolegów z zespołu w przyjaznym środowisku pracy
  • swobodę działania i prowadzenia negocjacji
  • work-life balance, tak abyś miał czas na swoje pasje
  • pracę zdalną, ale mamy też biuro w rejonie Warszawa Wilanów!
  • dużą różnorodność i nieformalny dress code
  • dobrą atmosferę w zespole, bo nie będziesz pracował sam tylko z fantastycznymi ludźmi

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Handlowiec Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584