Handlowiec działu sprzedaży samochodów używanych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Bołtowicz Spółka Jawna
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Sprzedaż samochodów używanych
  • Wycena i odkup samochodów używanych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym
  • Dbałość o ekspozycję samochodów
  • Ofertowanie usług finansowych
  • Prowadzenie dokumentacji i obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi procesami

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w komisie lub dziale sprzedaży samochodów używanych
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta poparte dobrymi wynikami
  • Podstawowa znajomość zasad i narzędzi wyceny samochodów używanych
  • Prawo jazdy kat. B poparte praktyką
  • Umiejętność aktywnej sprzedaży i pozyskiwania nowych Klientów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość technik negocjacyjnych

Wymagania dodatkowe, mile widziane:

  • Duża motywacja do osiągania celów biznesowych
  • Udokumentowane dobre wyniki w obszarze sprzedaży i odkupu samochodów używanych
  • Wiedza techniczna i doświadczenie w zakresie eksploatacji lub wyceny samochodów używanych

Oferujemy

  • Pracę w przyjaznym środowisku w stabilnej organizacji dealerskiej
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do osiąganych wyników
  • Umowę o pracę

  • Praca Warszawa
  • Handlowiec Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192