Handlowiec ds. sprzedaży domów
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
ABAKON BD Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Aktywne poszukiwanie klientów zainteresowanych budową domu.

- Prezentacja kompleksowych ofert budowy domów i doradztwo klientom na każdym etapie.

- Prowadzenie negocjacji i finalizacja umów.

- Współpraca z zespołem projektowym i wykonawczym w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

- Analiza rynku i trendów w branży budowlanej.

WYMAGANIA:

- Doświadczenie w sprzedaży, preferowane w sektorze budowlanym lub nieruchomości.

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne oraz zorientowanie na klienta.

- Samodzielność, inicjatywa oraz silne nastawienie na realizację celów.

- Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami.

- Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne – zarabiaj w oparciu o wyniki!

- Duże możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania cennych doświadczeń w dynamicznie rozwijającej się firmie.

- Wsparcie w postaci szkoleń i mentoringu od doświadczonych specjalistów.

- Elastyczne podejście do pracy – cenimy Twoją inicjatywę i kreatywność.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Handlowiec Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Technik handlowiec Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584