Handlowiec ds. rynku B2B
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
LARIX Janusz Pieła S. K. A.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- realizowanie sprzedaży do klientów instytucjonalnych, korporacyjnych, agencji reklamowych, klubów sportowych, szkółek i stacji narciarskich (w sposób tradycyjny, jak również w formule postępowań przetargowych, zapytań ofertowych),

- obsługa klientów typu GOPR, TOPR, spółki Skarbu Państwa typu KGHM, stacje paliw pod kątem programów lojalnościowych,

- regularne wizyty u klientów z w/w rynku, połączone z prezentacjami produktów i rozmowami handlowymi,

- rozwój rynku poprzez pozyskanie nowych klientów z w/w segmentu rynku,

- poszukiwanie nisz rynkowych i ich „zagospodarowanie”,

- rozwój sprzedaży poprzez wprowadzanie nowych grup produktowych do oferty klientów z którymi realizujemy współpracę,

- realizowanie planów sprzedażowych,

- prowadzenie analiz i statystyk sprzedaży,

- monitorowanie efektywności prowadzonych działań,

- tworzenie dokumentacji technicznych produktów dedykowanych do przetargów tzw „kart produktów”,

- wspieranie pracy Działu oraz stałe dążenie do podnoszenia wyników sprzedażowych,

- realizowanie projektów marketingowych, eventów, wspierających sprzedaż,

- udział w eventach i wydarzeniach promocyjno – marketingowych,

WYMAGANIA:

- doświadczenie na pokrewnym stanowisku w Dziale Handlowym,

- doświadczenie w obsłudze klientów instytucjonalnych, korporacyjnych oraz przygotowywaniu ofert przetargowych,

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,

- umiejętność dopasowania rozwiązań do klienta i aktywnego reagowania na jego potrzeby,

- umiejętność budowania oferty wartości dla klienta,

- nastawienie na działanie i wyniki,

- skuteczność w działaniu,

- zainteresowanie sportem, turystyką, militariami, sztuką przetrwania, myślistwem – mile widziane,

OFERUJEMY:

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość rozwoju zawodowego, jak również rozwoju pasji i zainteresowań ukierunkowanych na sport - turystykę,

- współpracę z bardzo interesującymi i nietypowymi klientami,

- atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny oparty na osiągniętych wynikach,

- niezbędne narzędzia pracy,

  • Praca Bielsko-Biała
  • Handlowiec Bielsko-Biała
  • Technik handlowiec Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. finansów Bielsko-Biała
  • Pracownik ds. administracji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. reklamy Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190