Handlowiec ds. OZE
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Sistemo Energy
16. 5. 2024

Poszukujemy handlowca do pracy w branży OZE z województwa pomorskiego i kujawsko pomorskiego.
Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie klientów na pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, banki energii oraz modernizację budynków
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • podpisywanie umów
  • obecność w szkoleniach branżowych organizowanych przez firmę

Oferujemy

  • praca w solidnej firmie z 16 letnim doświadczeniem
  • współpraca w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę
  • sprzedaż oparta na sprawdzonych Japońskich produktach (między innymi partnerstwo Panasonic)
  • możliwość szybkiego awansu i budowania swojego zespołu
  • samochód służbowy po okresie próbnym - elastyczny czas pracy
  • praca do zaraz
  • wysokie prowizje i niskie ceny bazowe
  • terminowe i uczciwe rozliczenia

  • Praca Gdańsk
  • Handlowiec Gdańsk
  • Technik handlowiec Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479