Handlowiec/Doradca klienta w Salonie Łazienek
  • Brodnica
Brodnica, Brodnica, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Firma BEHRENDT - Grupa SBS
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie i obsługa klientów branży sanitarnej i instalacyjnej, pomoc i doradztwo w doborze asortymentu,
  • przygotowywanie kalkulacji, ofert, wycen, dokumentacji handlowej, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • obsługa programu handlowo-magazynowego,
  • zapoznanie się z asortymentem, dbanie o ekspozycję i wizerunek Salonu,
  • współpraca z dostawcami,

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum średnie oraz doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze handlu / sprzedaży,
  • komunikatywność, umiejętność swobodnego nawiązywania kontaktu z Klientem oraz prezentacji produktów,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, ustalania priorytetów, kreatywnej pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu

  • Praca Brodnica
  • Doradca Brodnica
  • Brodnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055