Handlowiec/Doradca klienta Technika Grzewcza
  • Brodnica
Brodnica, Brodnica, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Firma BEHRENDT - Grupa SBS
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywna sprzedaż produktów związanych z techniką grzewczą, pompami ciepła, armaturą,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez prowadzenie działań sprzedażowych.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na stanowisku Doradcy Handlowego w branży techniki grzewczej,
  • Umiejętność pozyskiwania nowych klientów oraz budowania relacji biznesowych,
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne,
  • Znajomość produktów i usług związanych z techniką grzewczą,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i skuteczność w realizacji celów sprzedażowych,
  • Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od obrotu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu oraz możliwość korzystania z wiedzy specjalistów w dziedzinie techniki grzewczej.

  • Praca Brodnica
  • Technik Brodnica
  • Doradca Brodnica
  • Brodnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238