Handlowiec/dobra luksusowe/łódzkie
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Małgorzata Cysewska Konsulantino
4. 6. 2024

Twój zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
• • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków umów
• • Monitorowanie rynku i konkurencji oraz analiza trendów sprzedażowych
• • Realizacja założonych planów sprzedażowych i osiąganie określonych celów
• • Prowadzenie rozmów handlowych z klientami oraz prezentacja produktów i usług
• • Doradztwo klientów w zakresie oferowanych produktów i usług
• • Współpraca z działem marketingu w promocji oferowanych produktów i usług
• • Raportowanie działań i wyników sprzedażowych do przełożonych
• • Reprezentowanie firmy na targach i konferencjach branżowych
Nasze wymagania
• • Doświadczenia w pracy na stanowisku handlowca
• • Umiejętności negocjacyjne
• • Mile widziana znajomość branży oraz produktów oferowanych przez firmę
• • Silna motywacja do realizacji celów sprzedażowych
• • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
• • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
• • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i zarządzania czasem • • Prawo jazdy kat. B
• • Mile widziana znajomość języka obcego
Oferujemy:
• • umowę o pracę,
• • pełny etat,
• • premię uznaniową,
• • telefon, laptop, samochód służbowy,
• • szkolenie w firmie,
Benefity
• • ubezpieczenie na życie
CV: malgorzata.cysewska at konsilantino.pl

  • Praca Łódź
  • Handlowiec Łódź
  • Technik handlowiec Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080