Handlowiec - branża części GSM/PC elektronika
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, Silesian Voivodeship, Polska
Star Trade M.Chrobaszczyk P.Szpaczek S.C.
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad realizacją działań sprzedażowych

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy

  • Kompleksowa obsługa zamówień,

  • Inicjacja działań maksymalizujących sprzedaż dopasowanych do specyfiki rynku;

  • Negocjowanie i ustalanie warunków handlowych, zawieranie umów z kontrahentami;

  • Wdrażanie i koordynacja projektów marketingowych i trade marketingowych u obsługiwanych Klientów;

  • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami Firmy;

  • Monitorowanie rynku i działania konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach

  • Budowanie marki na polskim rynku

  • Wyjazdy do klientów

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branzy elektronika uzytkowa/ GSM
  • Wykształcenie średnie lub wyższe preferowane handlowe lub ekonomiczne
  • Talent handlowy, komunikatywność
  • Samodzielność i umiejętność efektywnego planowania
  • Wysoki poziom komunikatywności i odpowiedzialności
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uzależniona od wyników;

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie 5000 netto + prowizja od sprzedaży

  • Praca Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851