Handlowiec B2B
  • Mosina
Mosina, Mosina, Województwo wielkopolskie, Polska
Impakt S.A.
6. 6. 2024

Chcesz rozwijać swoją karierę zawodową w handlu hurtowym w Dziale Sprzedaży B2B? JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU!

Jesteśmy producentem marek takich jak Genesis, Natec, Fury, Audictus, Lanberg oraz Armac. W naszym asortymencie znajdziesz przekrój produktów - od produktów dla graczy, elektronikę użytkową, aktywne i pasywne sieci komputerowe po produkty do zasilania awaryjnego oraz wiele więcej.

Jeśli szukasz realnej szansy na rozwój – APLIKUJ!

Więcej o nas znajdziesz na: https://impakt.com.pl/kariera

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na terytorium Polski oraz utrzymywanie relacji z aktualnymi Klientami – handel hurtowy (B2B).
  • Obsługiwanie bieżących zamówień oraz wspieranie innych procesów związanych ze sprzedażą.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i doradzanie w zakresie technicznym (początkowo przy pomocy specjalistów z działu).
  • Realizacja wyznaczonych celów zgodnie z polityką handlową firmy.

Nasze wymagania:

  • Chęć budowania swojej kariery zawodowej w Dziale Sprzedaży B2B współpracując z klientami biznesowymi na rynku polskim.
  • Doświadczenie w handlu B2B lub B2C.
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy produktowej – tak, aby odpowiednio dobierać ofertę do potrzeb klienta.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Inicjatywa - nie bój się mówić o swoich pomysłach, chętnie analizujemy każdy pomysł dotyczący usprawnień w pracy :)

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane: zarządzanie, handel, kierunki techniczne i inne, które mogą okazać się wartością dodaną w Dziale Sprzedaży).
  • Znajomość branży elektrotechnicznej i/lub IT (np. zasilanie awaryjne, struktury sieciowe aktywne i pasywne).
  • Wiedza w zakresie akcesoriów komputerowych lub/i znajomość tej branży.

To oferujemy:

  • Umowę o pracę - stabilne zatrudnienie w rozwijającej się branży.
  • Praca hybrydowa – po okresie wdrożenia możliwość pracy w trybie 4 dni w biurze i 1 zdalnie.
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, 100% finansowane zajęcia języka angielskiego, wyjazdy integracyjne, zniżki na produkty firmowe).
  • Udział w szkoleniach - możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych.
  • Wsparcie współpracowników z dużym doświadczeniem - dzielenie się wiedzą.
  • Dostęp do nowinek technicznych z branży IT.
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu - sprawdź dojazd: Mosina, ul. Stanisława Lema 16.

  • Praca Mosina
  • Mosina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370