Handlowiec
  • Warszawa
Handlowiec
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
3DDen s.r.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Jesteśmy start-upem druku 3D z Pragi poszukującym zmotywowanego sprzedawcy, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam rozpowszechnić nasze rewolucyjne medale i trofea sportowe na całym świecie.

Osiągnęliśmy już wielki sukces na naszym rynku z tym produktem, a teraz szukamy Ciebie, abyś pomógł nam osiągnąć podobny sukces na rynku polskim.

Opis stanowiska
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów, partnerów i możliwości sprzedaży medali sportowych (kluby sportowe, agencje eventowe, szkoły itp.).
  • Prowadzenie spotkań biznesowych, prezentowanie naszych produktów i finalizowanie transakcji
  • Projektować rozwiązania zgodnie z potrzebami klientów, w tym indywidualne projekty
  • Dbać o istniejących klientów i budować długoterminowe relacje

Wymagania
  • Doświadczenie lub zainteresowanie biznesem
  • Język angielski co najmniej na poziomie B1
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i nawiązywania kontaktów
  • Niezależność i odpowiedzialność
  • Znajomość środowiska sportowego jest zaletą, ale nie jest koniecznością

Oferujemy
  • Elastyczne godziny pracy - praca z domu
  • Dogodne prowizje od każdej zamkniętej transakcji
  • Prowizja bez limitu finansowego
  • Wsparcie i szkolenia, aby odnieść sukces w swojej roli
  • Możliwość sprzedaży unikalnych, organicznych i innowacyjnych produktów
  • Możliwość sprzedaży w branży sportów rozrywkowych

  • Praca Warszawa
  • Handlowiec Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836