Handlowiec
  • Grodzisk Mazowiecki
Handlowiec
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
extraDACH
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Handlowiec

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż,
  • rzetelna obsługa klientów w oddziale i w terenie,
  • obsługa bieżących zamówień,
  • przygotowywanie ofert i finalizowanie sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • ciągła poprawa jakości obsługi klienta,
  • zapewnienie stałego wzrostu sprzedaży oddziału.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość technik sprzedaży i rzetelnej obsługi klienta,
  • uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • komunikatywność i otwartość na kontakt z klientem,
  • kreatywność działania,
  • pozytywne usposobienie.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży budowlanej.

To oferujemy

  • praca stacjonarna lub mobilna,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń: część stała + prowizja,
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe,
  • niezbędne narzędzia i szkolenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

extraDACH

Największa w Polsce sieć hurtowni w branży pokryć dachowych, szybko rozwijająca się sieć hurtowni, specjalizująca się w sprzedaży dachów, ścian i wszystkiego co potrzebne do zbudowania wymarzonego i bezpiecznego domu.

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064