HANDLOWIEC
  • Nisko
HANDLOWIEC
Nisko, Nisko, podkarpackie, Polska
Nispol Plus Grzegorz Puzio
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0488

Obowiązki:

Praca na wysokościach powyżej 3 metrów, jazda samochodem służbowym.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Kontakt osobisty lub CV na adres

Miejsce pracy: Tysiąclecia 9/B, 37-400 Nisko, powiat: niżański, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV na adres

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 05/07/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas określony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

HANDLOWIEC

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Nisko
  • Nisko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941