Handlowiec
  • Warsaw
Handlowiec
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
FRULAND Sp. z o.o.
6. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych odbiorców, na rynku lokalnym oraz z rynków europejskich,
  • Realizacja planów sprzedażowych poprzez rozwój współpracy z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami,
  • Prowadzenie spraw dotyczących reklamacji i rozliczeń
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy wśród klientów
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Rozliczanie dokumentacji handlowej,
  • Współpraca z działem administracji i księgowości

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku świeżych owoców i warzyw,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Zdolności negocjacyjne i analityczne,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych obowiązków
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność i umiejętności budowania długofalowych relacji biznesowych,
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej
  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy

O nas

Fruland LLC działa od 2014 roku i jest jednym z najszybciej rozwijających się producentów, importerów i eksporterów świeżych owoców i warzyw z Afryki Północnej, Europy Południowej i Egiptu. Zależy nam na dostarczaniu wyłącznie najświeższych i najwyższej jakości produktów, pochodzących z najlepszych gospodarstw na całym świecie.

Bogate doświadczenie biznesowe założycieli oraz doskonała znajomość branży świeżych warzyw i owoców pozwala nam oferować naszym klientom produkty wysokiej jakości oraz doskonałą obsługę.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klienta, profesjonalizmem i elastycznością, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Fruland dokłada wszelkich starań, aby dostarczać produkty najwyższej jakości i najbezpieczniejsze.

Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby nasi klienci otrzymywali tylko to, co najlepsze.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Handlowca.

  • Praca Warszawa
  • Handlowiec Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293