Handlowiec
  • Gdańsk
Handlowiec
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
BIMs PLUS Gdańsk
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Handlowiec

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedaży we współdziałaniu z handlowcem w terenie oraz na punkcie handlowym
  • efektywna obsługa istniejącej bazy Partnerów Handlowych – bezpośredni kontakt z klientem
  • doradztwo handlowo-techniczne
  • kreowanie wizerunku firmy i marki

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe – mile widziane kierunkowe
  • jest otwarty/a na różnorodność i charakter zadań
  • dobrze czujesz się w pracy z klientem
  • posiadasz doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta na podobnym stanowisku lub związane z doradztwem
  • jest ukierunkowany/a na realizację wyznaczonego celu i cechuje Cię duża samodzielność w działaniu
  • potrafisz efektywnie planować i organizować pracę własną
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole
  • posiadasz doświadczenie w branży grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej oraz znajomość lokalnego rynku

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system motywacyjny, adekwatny do osiąganych wyników
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • rozwój zawodowy i osobisty – realizowany poprzez szkolenia
  • ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/projektów
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Mutlisport
  • ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport
  • platforma e-learning
  • kursy i szkolenia
  • spotkania integracyjne

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Klikając przycisk aplikuj/wyślij wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością GDAŃSK Sp. k. z siedzibą w Gdańsku, ul. Przywidzka 4, 80-174 Gdańsk, wszystkich danych osobowych zawartych w dokumentach złożonych przez Pana/Panią w toku procesu rekrutacyjnego (w tym w CV i liście motywacyjnym), dla celów prowadzonej rekrutacji.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi pracownicy to pełen zapału, prężny zespół, który codziennie podejmuje nowe wyzwania rynku i konsekwentnie realizuje jego potrzeby.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Gdańsk
  • Handlowiec Gdańsk
  • Technik handlowiec Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228