Handlowiec
  • Siemianowice Śląskie
Handlowiec
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
Ams Metal Sp. z o.o.
27. 4. 2024

AMS Metal Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się recyklingiem metali nieżelaznych od ponad 23 lat. Działamy na rynku polskim i międzynarodowym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i praktykę docenianą przez naszych Partnerów. Spółka jako jedna z niewielu firm polskich wyróżniona przez London STOCK EXCHAGE jako dynamicznie rozwijająca się firma w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw w Europie.Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie nastawionej na nowoczesne technologie w branży recyklingu. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu pracownika na stanowisko: HANDLOWIEC

Handlowiec

Zakres zadań:

  • Pozyskiwaniem nowych kontrahentów na rynku krajowym i zagranicznym
  • Realizacją kontraktów i utrzymywaniem relacji handlowych z klientami
  • Sporządzaniem oraz kontrolą merytoryczną i formalną dokumentów handlowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz umiejętność skutecznego prowadzenia rozmów handlowych
  • Obsługa reklamacji oraz stałe monitorowanie rynku i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z handlem (minimum 3 lata w tym na rynku zagranicznym min. 1 rok),
  • Mile widziane doświadczenie w branży recyklingowej, złomów metali nieżelaznych i żelaznych.
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Znajomość języka angielskiego lub/i języka niemieckiego w swobodnej komunikacji,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz podtrzymywania dobrych relacji z Klientami,
  • Komunikatywność i otwartość,
  • Silna motywacja, potencjał i chęci do rozwoju,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • Dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności programy MS WORD, MS EXEL oraz Pakiet OFFICE, program Symfonia Handel

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i stabilnej sytuacji finansowej,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin,
  • Regularność i terminowość wypłat,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 w siedzibie firmy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • Solidne wsparcie we wdrożenie się w obowiązki,
  • Profesjonalne szkolenie z techniki i instrumentów zabezpieczeń przed ryzykiem zmian cen metali w oparciu o giełdy LME,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania cennych doświadczeń i awansów zawodowych,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe WARTA

  • www.amsmetal.pl

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570