Handlowiec
  • Kraków
Handlowiec
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Przedsiębiorstwo el12
14. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Handlowiec

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w regionie
  • sporządzanie ofert handlowych - indywidualnych oraz przetargowych
  • realizacja strategii i planów sprzedażowych
  • negocjacje z dostawcami oraz klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie elektrotechniczne lub znajomość branży
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • znajomość lokalnego rynku odbiorców
  • orientacja na działanie
  • aktywne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat
  • wsparcie rozwoju zawodowego – m.in. przez dofinansowanie studiów związanych z wykonywaną pracą
  • profesjonalne szkolenia
  • wynagrodzenie zależne od osiągniętych wyników
  • dofinansowanie do letniego wypoczynku
  • grudniową premię mikołajkową
  • kawę i herbatę bez ograniczeń : )

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dofinansowanie wypoczynku
  • premia Mikołajkowa
  • dofinansowanie okolicznościowe (ślub, narodziny dziecka)

Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. to sieć hurtowni elektrycznych. Zajmujemy się sprzedażą artykułów elektrotechnicznych, energetycznych, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej. Obecnie zatrudniamy około 150 osób. Oddziały naszej firmy znajdują się w: Opolu, Gliwicach, Katowicach, Wrocławiu, Częstochowie, Dąbrowie Górniczej, Krakowie, Łodzi, Gdyni i Bydgoszczy oraz biuro handlowe w Zielonej Górze.

•Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Św. Anny 5, 45-117 Opole; •dane kontaktowe Administratora: e-mail: rodo@el12.pl;•dane zwarte w CV podajesz dobrowolnie, jeśli nie podasz informacji pozwalających na ocenę Twojej kandydatury lub kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę w procesie rekrutacji;•podane przez Ciebie dane nie będą udostępniane innym podmiotom;•dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni pracownicy zajmujący się rekrutacją•podane dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji chyba, że wyrazisz zgodę na ich wykorzystanie w przyszłych rekrutacjach; •masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;•masz prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

  • Praca Kraków
  • Handlowiec Kraków
  • Technik handlowiec Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    121 608
    19 591