Handlowiec
  • Łódź
Handlowiec
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Amii Sp z o.o.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Handlowiec

Twój zakres obowiązków

  • aktywna obsługa klientów krajowych zgodnie ze standardami firmy
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • organizacja i prowadzenie spotkań handlowych w siedzibie firmy i u potencjalnych klientów
  • prezentacja produktów i rozwiązań technicznych podczas spotkań z klientami
  • analiza rynku i poszukiwanie potencjalnych klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • monitorowanie i analiza działań konkurencji

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i systematyczność
  • umiejętności analityczne i znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
  • zdolności negocjacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w sprzedaży w branży instalacyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie premiujące uzyskiwane wyniki
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dostęp do narzędzi pracy potrzebnych do wykonywania powierzonych zadań
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego

  • Praca Łódź
  • Handlowiec Łódź
  • Technik handlowiec Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183