Handlowiec
  • Łańcut, łańcucki, podkarpackie
Handlowiec
Łańcut
3. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Handlowiec

Miejsce pracy: Łańcut - stacjonarnie

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie klientów korporacyjnych na obszarze całej Europy
  • Przedstawienie oferty handlowej, prowadzenie negocjacji, budowanie relacji z klientami
  • Projektowanie i wdrażanie strategii dystrybucji, prowadząc aktywną sprzedaż i promowanie produktów z branży urody i zdrowia
  • Czynny udział w targach branżowych

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w handlu zagranicznym i sprzedaży B2B
  • Znajomość programu MS Excel do raportowania działań eksportowych, sprzedażowych

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B
  • Pozostajemy otwarci na oczekiwania finansowe kandydatów, to Ty decydujesz :)
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Wyjścia integracyjne
  • Wyzwania sportowe
  • Udział w akcjach społecznych

  • Praca Łańcut
  • Łańcut - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064