Handlowiec – Doradca Klienta
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
BATALIA sp. z o.o.
22. 4. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy ambitnych ludzi, którzy są gotowi podjąć nowe wyzwania.
  • Oddłużanie klientów oraz ich nieruchomości.
  • Analiza dokumentów.
  • Nawiązywanie bezpośredniego kontaktu z klientem.
  • Planowanie i umawianie spotkań.
  • Wizyty u klientów.
  • Dokładne prowadzenie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu.

Nasze wymagania

  • Umiejętność analizy dokumentów i wnioskowania.
  • Umiejętności komunikacyjne.
  • Dokładność w prowadzeniu dokumentacji.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym: praca biurowa w ciągu dnia, wizyty u klientów w godzinach popołudniowych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane osoby uczące się do 26 r.ż

To oferujemy

  • Wysokie prowizje za osiągnięte wyniki.
  • Rozliczanie za efekt.
  • Podstawa w wysokości 1.000 zł przez pierwsze 3 miesiące.
  • Nie musisz pozyskiwać klientów na własną rękę. Zapewniamy Ci całą bazę klientów, która pomoże Ci rozpocząć pracę od razu.
  • Zapewniamy specjalistyczne szkolenia prawne.
  • Elastyczny grafik pracy, który można dostosować do swoich potrzeb.

O nas

Batalia Sp. z o.o. - jesteśmy wysoko wykwalifikowanym zespołem prawników z doświadczeniem w walce z bankami, parabankami, funduszami inwestycyjnymi, instytucjami finansowymi oraz firmami windykacyjnymi. Oferujemy szeroki zakres pomocy prawnej dla osoby zadłużonej. Zajmujemy się również sprawami dotyczącymi restrukturyzacji i upadłości. Świadczymy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorców.

Oddłużamy klientów oraz ich nieruchomości.

Jesteśmy twórcą projektu www.umarzamydlugi.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BATALIA sp. z o.o. z siedzibą w: Grunwaldzka 82/357, 80-244 Gdańsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja@batalia.pl.

  • Praca Gdańsk
  • Handlowiec Gdańsk
  • Tajemniczy klient Gdańsk
  • Technik handlowiec Gdańsk
  • Doradca Gdańsk
  • Doradca Pruszcz Gdański
  • Doradca Nowy Dwór Gdański
  • Doradca Starogard Gdański
  • Doradca gdański
  • Specjalista ds. obsługi klienta Gdańsk
  • Doradca inwestycyjny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862