H&S Specialist
  • Osła
, Osła, Lower Silesian Voivodeship, Polska
GXO Logistics Poland Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Osła (pow. bolesławiecki)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie i raportowanie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP w pracy, wdrażanie zmian w zakresie bezpiecznych praktyk i procedur pracy
  • Motywowanie i inspirowanie całego personelu do przestrzegania standardów BHP
  • Podejmowanie aktywnych działań mających na celu budowanie świadomości w obszarze BHP, a w szczególności mających na celu eliminację wypadków i zagrożeń wypadkowych
  • Realizacja szkoleń BHP na konkretny temat zgodnie z wytycznymi Kierownika ds. BHP
  • Wykonywanie zadań służby BHP zgodnie z Rozporządzeniem
  • Prowadzenie audytów i kontroli obiektów dotyczących BHP
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych BHP
  • Przygotowywanie niezbędnych analiz i statystyk, sporządzanie raportów zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy
  • Analiza stanowisk pracy pod względem ergonomii
  • Sporządzanie dokumentacji powypadkowej, analiza danych dotyczących wypadków, a także analizowanie nowych procesów i maszyn pod kątem zdarzeń potencjalnie wypadkowych; prowadzenie analizy zagrożeń i oceny bezpieczeństwa dla danego stanowiska pracy
  • Przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu BHP wynikającej z przepisów prawnych i wewnętrznych potrzeb firmy
  • Zarządzanie procesami wg norm ISO 9001, 14001, 45001
  • Udział w audytach zewnętrznych klienta, ISO, organy kontrolne, ubezpieczyciel, wewnątrzkorporacyjne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie BHP
  • Znajomość polityk, procedur i dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office
  • Praktyczna znajomość norm ISO 9001, 14001, 45001
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację
  • Elastyczność i dyspozycyjność do pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (2 lata)
  • Doświadczenie w zakładzie zatrudniającym minimum 400 osób

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy GXO
  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym ciepłe posiłki na miejscu, premia roczna, zajęcia z języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

GXO jest największą na świecie firmą świadczącą usługi logistyki kontraktowej. GXO prowadzi działalność w Polsce od 2006 roku w 12 centrach logistycznych na terenie całego kraju, zatrudniając ponad 1 500 pracowników, na powierzchni magazynowej liczącej blisko 500 000 m2. Dostarczamy szeroki zakres usług logistycznych takich jak: e-commerce, co–packing, magazynowanie, kompletacja, logistyka zwrotów. Naszym celem jest tworzenie przełomowych rozwiązań logistycznych dla najlepszych firm na świecie.

Prosimy o dodanie w Państwa dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GXO Contract Logistics Poland SP. Z O.O. w celach rekrutacji na stanowisko H&S Specialist".

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567