Guwernantka - nauczanie domowe
  • Słomniki
Słomniki, Słomniki, małopolskie, Polska
Monika Jakubiak MJ Governess
15. 9. 2024

MJ Governess – Agencja (numer certyfikatu 6860) rekrutująca elitę wśród niań i opiekunek poszukuje wykwalifikowanej guwernantki/nauczyciela do prowadzenia nauczania domowego chłopca w wieku 8 lat. Miejsce pracy: Zielonki. Praca od poniedziałku do piątku 9.00 – 14.00.

Obowiązki

  • - opieka nad dzieckiem
  • - czuwanie nad bezpieczeństwem
  • - prowadzenie edukacji domowej
  • - dbanie o rozwój intelektualno – emocjonalny
  • - wychodzenie i zabawa na świeżym powietrzu
  • - twórcze, stymulujące i inspirujące zabawy
  • - organizacja interesujących wycieczek dla dziecka

Wymagania

  • Prosimy o przesłanie CV od osób które: - mają wykształcenie pedagogiczne, - lubią i szanują dzieci, - mają doświadczenie w edukacji oraz opiekowaniu się dziećmi poparte referencjami, - są opiekuńcze, kreatywne.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Atrakcyjną pensję

  • Praca Słomniki
  • Słomniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584