Grupa mobilna - ochrona sklepów Łódź
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do naszego zespołu w ochronie sklepów w Łodzi.

To oferujemy:

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • zatrudnienie na umowę zlecenia i możliwość stałej współpracy
  • rozwój zawodowy - nie wymagamy doświadczenia, zaczynamy od praktycznego przyuczenia do pracy
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karty sportowe;

Twój zakres obowiązków:

  • Zabezpieczenie drogerii przed kradzieżami
  • Obserwacja telewizji przemysłowej CCTV
  • Tworzenie raportów
  • Prowadzenie dokumentacji służbowej
  • Obsługa poczty e-mail

Nasze wymagania:

  • jesteś osobą niekaraną
  • masz czynne prawo jazdy kat. B
  • potrafisz samodzielnie, sprawnie obsługiwać komputer (w tym MS Office)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze monitoringu

Aplikuj już teraz wypełniając prosty formularz, lub skontaktuj się z nami telefonicznie (od poniedziałku do piątku 08:00-16:00): 698 681 036.

  • Praca Łódź
  • Pracownik ochrony Łódź
  • Technik ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. ochrony danych Łódź
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064