Group Financial Controller
  • Wroclaw
Wrocław, Wroclaw, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
16. 4. 2024

W związku z rozwojem naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży biotechnologicznej, poszukujemy osób na stanowisko Group Financial Controller

Zadania:
• Monitorowanie należności i zobowiązań, weryfikacja rozliczeń oraz obsługa płatności,
• Planowanie, monitorowanie i aktualizacja budżetu
• Kontrola planu kont i pozycji kosztowych dla celów rachunkowości zarządczej oraz kontrola wydatków i przychodów
• Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym oraz z zewnętrznymi instytucjami takimi jak banki, Urząd Skarbowy, GUS, ZUS
• Koordynacja zamknięcia miesiąca i kwartału, koordynacja oraz kontrola procesu sprawozdań finansowych
• Przygotowywanie dokumentów księgowych
• Weryfikacja rozliczeń podatkowych
• Bieżące monitorowanie zmian w przepisach podatkowych, ustawie o rachunkowości, MSSF i MSR
• Współpraca z wewnętrznymi działami firmy
• Koordynacja i nadzór nad zespołem finansowym
• Przygotowywanie raportów dla Zarządu

Oczekiwania:
• Doświadczenie na stanowisku Kontrolera Finansowego
• Tytuł licencjata lub magistra w ekonomii lub finansów
• Znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2)
• Doświadczenie w pracy w spółce giełdowej będzie dodatkowym atutem
• Samodzielność w działaniu, silne umiejętności analityczne

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (6:00- 18:00)
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w modelu hybrydowym
• Bogaty pakiet benefitów pracowniczych (Pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę sportową)
• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Wrocław
  • Controller Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659