Graphic Marketing Specialist
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Gamefound Sp. z o.o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

O nas:

Gamefound to startup technologiczny z branży gier planszowych. Mamy już ponad milion zarejestrowanych użytkowników i jesteśmy w tej chwili najszybciej rosnącą platformą crowdfundingową z branży gier. Tworzymy oprogramowanie używając najnowszych technologii w sposób przemyślany, tak aby było wydajne i bezpieczne.

POSZUKUJEMY Graphic Marketing Specialist

Przewidywane obowiązki:

  • Tworzenie kreacji marketingowych na portale społecznościowe (FB, Instagram, reddit portale brażnowe) oraz proponwanie nowych rozwiązań Wykorzystywanie narzędzi AI do przygotowywania kreacji
  • Tworzenie animacji 2D oraz 3D do celów marketingowych
  • Tworzenie materiałów do wykorzystywania w celu promowania platformy Gamefound
  • Pomoc w realizacji dodatkowych projektów związanych z działem design/marketing

Wymagania

  • min 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność tworzenia mockupów w środowisku 3D,
  • znajomość programów do renderingu,
  • znajomość programów grafiki 2D/3D,
  • kreatywność,
  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność,
  • język angielski na poziomie minimum B1,

Mile widziane:

  • przygotowywanie projektów UI stron, aplikacji,
  • montaż wideo,
  • obróbka zdjęć
  • wideofilmowanie
  • znajomości rynku gier (gier planszowych - jeszcze lepiej!)

Istotne kompetencje miękkie:

  • Dobra samoorganizacja pracy
  • Wielozadaniowość
  • Dbanie o szczegóły
  • Współpraca w zespole
  • Działanie pod presją czasu

Co oferujemy?

  • elastyczne godziny pracy
  • hybrydowy czas pracy (dajemy możliwość pracy z domu 5 razy w miesiącu),
  • szansę współtworzenia globalnie rozpoznawalnego produktu w fascynującej branży gier planszowych,
  • pracę w branży gier planszowych,
  • nowe biuro z przyjaznym designem,
  • benefity: prywatna opieka medyczna, kafeteria, owoce w biurze, brak dress codeu, spotkania integracyjne, chill zone, gry planszowe i Xbox w pracy!

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz być częścią innowacyjnego projektu, nie czekaj - aplikuj już teraz! Dołącz do zespołu i rozwijaj się razem z nami!

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Chief marketing officer Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246