Graphic Designer
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
lisek.app
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie KV do kampanii dla naszej marki w kanałach digital
  • przygotowywanie bannerów i innym materiałów promocyjnych do aplikacji Lisek.App
  • przygotowywanie gazetek promocyjnych w formie online
  • tworzenie postów statycznych i prostych animacji na platformach Facebook, Instagram, TikTok, Twitter i LinkedIn w stylu i tonalności adekwatnej do danej platformy
  • tworzenie grafik do kampanii display
  • tworzenie oprawy graficznej do dedykowanych landing pages, mailingów i newsletterówdla klientów, którzy tego wymagają
  • przygotowywanie projektów do druku

Nasze wymagania

  • jesteś na bieżąco z trendami w social mediach i z nich korzystasz
  • swobodnie poruszasz się w pakiecie Adobe (Photoshop, Illustrator, After Effects, Premiere, XD), być może wolisz Figmę ?
  • potrafisz tworzyć w różnych stylach, dostosowanych do danej marki, projektu oraz do określonego odbiorcy
  • znasz specyfikę i dynamikę mediów cyfrowych i platform social media oraz sposobów, w jaki konsumują je odbiorcy
  • masz wysokie poczucie estetyki, zauważalne na poziomie najprostszych projektów
  • świadomie i z odwagą wykorzystujesz narzędzia AI do realizacji swoich projektów
  • lubisz pracę z ludźmi, masz poczucie humoru i zdrowy dystans do rzeczywistości

To oferujemy

  • wynagrodzenie odpowiednie do poziomu doświadczenia, portfolio i zadeklarowanych kompetencji
  • zgrany zespół doświadczony we wszystkich aspektach tworzenia komunikacji marek
  • pracę hybrydową: z możliwością pracy zdalnej dwa dni w tygodniu
  • Macbook Pro jako narzędzie pracy ⚡
  • różnorodność projektów monotonia Ci nie grozi ?

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696