Graphic Designer
  • Warszawa
Warszawa
Bespoke
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Co cechuje idealnego kandydata/kę?

  • Doświadczenie pracy na stanowisku grafika, udokumentowane portfolio.
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu Adobe: PhotoShop, Illustrator, InDesign.
  • Znajomość aktualnych trendów w projektowaniu i umiejętność przełożenia ich na grafikę zgodnie z zapotrzebowaniem biznesowym klienta.
  • Kreatywność i zmysł estetyczny: wyczucie koloru, kompozycji, typografii, dbałość o szczegóły.
  • Proaktywność i chęć angażowania się w działania zespołu.

Mile widziane:

  • Znajomość After Effects oraz XD.
  • Wykształcenie kierunkowe lub o zbliżonym profilu.
  • Doświadczenie pracy w agencji marketingowej lub eventowej.
  • Umiejętność tworzenia animacji do social media.

Jaki będzie Twój zakres obowiązków?

  • Przygotowywanie grafik na potrzeby komunikacji marketingowej klientów (posty, mailingi, newslettery, bannery).
  • Przygotowywanie grafik (postów, bannerów, prezentacji) na potrzeby komunikacji firm.
  • Przygotowywanie materiałów wizualnych na potrzeby wydarzeń on-line (ekrany, prezentacje, belki, etc.).
  • Opracowywanie logotypów i identyfikacji wizualnej.
  • Tworzenie szablonów prezentacji.
  • Projektowanie elementów landing page oraz stron internetowych.
  • Przygotowywanie plików produkcyjnych do druku.
  • Adaptacja projektów na różne formaty.

Co otrzymasz od nas?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną formę umowy (zlecenie, etat, współpraca B2B).
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego, karty sportowej.
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy (zaczynamy pracę między 7 a 10).
  • Możliwość wyjścia w piątki o 2h szybciej.
  • Dzień wolny w Twoje urodziny.
  • Platformę BeHappy – m.in. lekcje języka obcego, boks, webinary.
  • Biuro przyjazne pupilom – masz pieska? weź go ze sobą do pracy!
  • Wyjątkowe spotkania i wyjazdy integracyjne. (czasami wyjazdy – niespodzianki ????)

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045