Graphic Designer 2D/3D
  • Kępno
Kępno, Kępno, wielkopolskie, Polska
Adams Group
16. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie grafik do wykorzystania w działaniach e-commerce i social media
  • Przygotowywanie zdjęć i wizualizacji produktów
  • Tworzenie grafik na potrzeby reklam, wydarzeń, prezentacji
  • Przygotowywanie folderów promocyjnych, plików do publikacji, druku i emisji
  • Nadzór nad archiwizacją i aktualizacją plików graficznych
  • Projektowanie identyfikacji wizualnej firmy

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia grafik komputerowych, ilustracji
  • Kreatywność i innowacyjne podejście do projektowania
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz gotowość do dzielenia się pomysłami i wskazówkami z innymi członkami zespołu
  • Umiejętność obróbki 3D

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w biurowcu klasy Premium
  • Dofinansowania w ramach ZFŚS
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia, imprezy firmowe i integracyjne

  • Praca Kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080