Grafik UX/UI Designer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Two Colours Agency
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

✅ Twój zakres obowiązków:

- Projektowanie interfejsów stron www, e-commerce, aplikacji webowych.

- Projektowanie architektury informacji, makiet i prototypów.

- Projektowanie animacji interfejsów webowych.

- Badanie potrzeb użytkowników i prowadzenie warsztatów z klientami.

- Współpraca z zespołem developerskim.

- Bezpośrednia współpraca z zespołem projektowym: PM, Web developerzy, UX/UI design, dział Marketingu.

Nasze wymagania:

- Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy przy komercyjncyh projektach webowych (UI/UX), poparte portfolio

- Kreatywność i wyczucie estetyki.

- Umiejętność estymowania czasowego, organizowania i planowania swojej pracy

- Znajomość zasad projektowania UI oraz UX.

- Znajomość zależności i zasad tworzenia projektów na potrzeby webu.

- Bardzo dobra znajomość Figmy.

- Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Dodatkowe atuty:

- Umiejętność projektowania logo i identyfikacji wizualnej

- umiejętność wykorzystywania AI w swojej pracy midjourney, freepik itd.

- znajomość aplikacji miro

- znajomość aplikacji clickup

- Znajomość programów graficznych pakietu Adobe CC.

  • Praca Poznań
  • Grafik Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851