Grafik - staż/praktyki - branża reklamowa w Reflect Group
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Reflect Group
2. 9. 2024
Nie podano
Informacje o stanowisku

Rozpocznij swoją karierę w dziale graficznym Reflect Group!

Oferujemy płatny staż dla kreatywnych studentów, którzy chcą zdobyć praktyczne umiejętności w obszarze Grafiki DTP.

Podczas praktyk zdobędziesz cenne doświadczenie, wspierając nasz zespół w tworzeniu projektów graficznych dla klientów biznesowych oraz uczestnicząc w firmowych spotkaniach i projektach. Rozwiniesz nie tylko swoje kompetencje zawodowe, ale także miękkie umiejętności, takie jak komunikacja i praca zespołowa.

Dołącz do nas i realizuj ciekawe projekty, tworząc materiały marketingowe, które trafią do szerokiego grona odbiorców. Nie przegap szansy na start swojej kariery w kreatywnym środowisku!

Oferta jest skierowana do studentów i uczniów w trakcie nauki zawodu.

Informacje

  • Rodzaj stanowiska: Staż / praktyki
  • Lokalizacja: Naramowicka 266C, Poznań

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • Przygotowywanie projektów graficznych dla Klientów oraz wprowadzanie poprawek do projektów od nich otrzymanych.
  • Przygotowywanie projektów na podstawie opisów,
  • Wektoryzacje plików,
  • Tworzenie wizualizacji,
  • Przygotowywanie plików do druku poprzez ręczne dostosowanie parametrów,
  • Tworzenie materiałów marketingowych - posty social media, newslettery,
  • Udział w spotkaniach zespołu i projektach firmowych;

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość obsługi programów graficznych - pracujemy na pakiecie Adobe i CorelDraw,
  • Umiejętność tworzenia i znajomość zagadnień z zakresu grafiki wektorowej i rastrowej,
  • Otwartość na pozyskiwanie wiedzy,
  • Otwarta komunikacja - stawiamy na współpracę w zespole,
  • Poczucie estetyki, kreatywność i umiejętność myślenia wizualnego,

Co możesz zyskać dołączając do naszego teamu?:

  • praktyki na okres maksymalnie 12 miesięcy,
  • praktyki w firmie zorientowanej na pracownika i jego potrzeby, przy jednoczesnym zaspakajaniu potrzeb firmy,
  • pracę w zespole z doświadczonymi specjalistami,
  • pracę pełną wyzwań z możliwością rozwoju w strukturach firmy,
  • szkolenia branżowe i stanowiskowe,
  • elastyczne godziny pracy, 30-40h tygodniowo,
  • przyjazną atmosferę, o którą dbamy rozlosowując bilety do kina, świętując urodziny pracowników, obchodząc nietypowe święta np. Dzień Kawy, Dzień Pizzy oraz włączając się w akcje tj. Szlachetna Paczka.

  • Praca Poznań
  • Grafik Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584