Grafik / Operator DTP / Informatyk
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
TOPCAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Piaseczno

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe Illustrator
  • Adobe Photoshop

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie projektów do druku zgodnie z specyfikacjami technicznymi
  • Sprawdzanie poprawności i jakości otrzymanych materiałów graficznych
  • Tworzenie projektów graficznych
  • Współpraca z działem obsługi klienta
  • Wprowadzanie danych do systemu B2B
  • Współpraca z firmą zewnętrzną:
  • Esko Automation Engine - koordynowanie działania workflowów, testowanie, rozwijanie
  • Callas PDF Toolbox - tworzenie profili weryfikujących poprawność plików
  • Rozwijanie obecnie wdrożonych systemów B2B, CRM, Esko, Optima
  • Monitorowanie poprawności działania i przepływu informacji
  • Zarządzanie siecią informatyczną:
  • Monitorowanie sieci
  • Zarządzanie przestrzeniami dyskowymi
  • Zarządzanie hostingiem (domeny, przestrzeń dyskowa, poczta, bazy danych)
  • Współpraca z zewnętrzną firmą informatyczną (zaopatrzenie sprzętowe, software, serwis)

Nasze wymagania

  • Znajomość narzędzi Esko Automation Engine i Callas PDF Toolbox
  • Praktyczna znajomość programów graficznych z pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • Znajomość CorelDraw będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole

Drukarnia wielkoformatowa w Piasecznie poszukuje osoby na stanowisko:

Grafika / Operator DTP / Informatyk

Jeśli jesteś osobą dokładną, z pasją do grafiki i doświadczeniem w przygotowywaniu projektów do druku, zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Piaseczno
  • Grafik Piaseczno
  • Informatyk Piaseczno
  • Operator Piaseczno
  • Operator koparki Piaseczno
  • Operator maszyn Piaseczno
  • Operator wózków widłowych Piaseczno
  • Operator maszyn budowlanych Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080