Grafik - Operator Dtp
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
Fano Sp. z o. o.
1. 10. 2024

Zakres obowiązków: Przygotowywanie prac do akceptacji klienta (PDF, Proof cyfrowy). Przygotowywanie prac do druku flexo, sito, Coldstamping, Hotstamping. Zamawianie polimerów do druku. Współpraca z Klientem oraz działami w firmie. Raportowanie wykonanej pracy. Wymagania: Znajomość programów Adobe CC, Illustrator, Corel Draw. Umiejętność nanoszenia zmian w projektach. Umiejętność planowania pracy i ustalania priorytetów. Doświadczenie w przygotowaniu prac do druku w technologii flexo. Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami. Kreatywność, dyspozycyjność i samodzielność. Konsekwencja w działaniu oraz determinacja w osiąganiu założonych celów. Mile widziane doświadczenie w drukarni. Oferujemy: Opiekę medyczą. Dofinansowanie do Karty MultiSport Stabilną, ciekawą i rozwojową pracę opartą na kontaktach z wiodącymi firmami na rynku krajowym i europejskim. Stałe wynagrodzenie, premię regulaminową i premię uznaniową. Szkolenia stanowiskowe. Udział w konferencjach.

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667