Grafik kreatywny / Freelancer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
MMAniak.pl
25. 5. 2024

Nawet najbardziej spektakularne walki w ringu potrzebują mistrzowskiej oprawy wizualnej, która podkręci emocje fanów. Nasi zawodnicy – MMAniak.pl oraz StormCloud Fightgear – szukają swojego kreatywnego trenera, który zaprojektuje ich wygląd i pomoże zdobyć serca fanów na arenie lokalnej i międzynarodowej.

Jeśli w Twojej kreatywnej palecie dominują żywe kolory zamiast szarości biurowej rutyny, a Twój komputer to Twoje narzędzie do tworzenia mistrzowskich dzieł, dołącz do nas i twórz dla nas projekty sprzętu, odzieży i akcesoriów sportowych.

Firma MMAniak.pl to jedna z największych w Europie Środkowo-Wschodniej hurtowni, sprzedającej sprzęt, odzież i akcesoria do sportów walki. Dodatkowo jesteśmy właścicielem marki Stormcloud Fightgear - jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek fighterskich.

Potrzebujemy Ciebie, abyś wzniósł/wzniosła visual naszych produktów na najwyższy światowy poziom.

Myślisz, że potrafisz nam pomóc? Nie czekaj - aplikuj!

Zadania:

  • Projektowanie wyglądu nowych produktów dla MMAniak.pl i Stormcloud Fightgear
  • Przygotowanie produkcyjne stworzonych projektów
  • Tworzenie koncepcji graficznych i wizualizacji zgodnych z trendami rynkowymi i adaptacja ich do potrzeby marek
  • Generowanie pomysłów na nowe linie produktów
  • Tworzenie logotypów i branbooków
  • Dbanie o spójność tworzonych materiałów

Wymagania:

  • Talent graficzny
  • Doświadczenie w projektowaniu produktów i opakowań (mile widziany: sprzęt sportowy)
  • Umiejętność przygotowania projektów do druku (znajomość procesów drukarskich, przygotowanie plików)
  • Kreatywność, zdolność myślenia innowacyjnego
  • Znajomość narzędzi graficznych

Oferujemy:

  • Płatność za projekt - wynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie skomplikowania i czasochłonności projektu.
  • Elastyczność - możliwość pracy zdalnej i dostosowanie grafiku do własnych potrzeb.
  • Współpraca na zasadzie freelance - bez potrzeby stałego zatrudnienia.
  • Możliwość długoterminowej współpracy przy kolejnych projektach.
  • Dostęp do branżowych zasobów i narzędzi.

Czekamy na Twoją aplikację! Prosimy do CV dołączyć link do swojego portfolio.

  • Praca Wrocław
  • Grafik Wrocław
  • Freelancer Wrocław
  • Dyrektor kreatywny Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080