Grafik kreatywny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
INTERDRUK S.A.
7. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • praca w dziale kreatywnym,
  • projektowanie okładek zeszytów, kołonotatników, bloków i innych artykułów szkolnych.
  • projektowanie opakowań,
  • projektowanie identyfikacji wizualnych marek i produktów, w szczególności grafiki dziecięcej i młodzieżowej
  • tworzenie projektów graficznych i opracowywanie wizualnej strony materiałów reklamowych,
  • odpowiedzialność za opracowanie projektu od fazy koncepcji do realizacji,

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie poparte portfolio (minimum 10 grafik / projektów zrealizowanych)
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne - pracujemy w 10-osobowym zespole
  • znajomość najnowszych trendów z zakresu projektowania,
  • kreatywność
  • biegła obsługa programów graficznych (pakiet Adobe CC)– pracujemy na PC,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • mile widziana umiejętność tworzenia animacji

To oferujemy

  • pracę w stabilnej polskiej firmie, ponad 30 lat na rynku
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole kreatywnym
  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy na warszawskiej Woli, w godzinach 8:00-16:00
  • umowę o pracę oraz zatrudnienie w biurze projektowym u największego producenta artykułów szkolno-biurowych w Polsce
  • prywatna opieka medyczna Enel-med dla Ciebie i Twojej Rodziny
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • dobra kawa z ekspresu
  • zatrudnienie od lipca 2024

  • Praca Warszawa
  • Grafik Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080