Grafik kreatywny
  • Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, Greater Poland Voivodeship, Polska
Pirk Spark Sp. Z0.0
6. 6. 2024

W strategii Pirk Spark na 2024 roku mamy zapis, że chcemy pracować z najlepszymi!

Jeśli zatem jesteś osobą, która w swoim fachu dąży do bycia najlepszym, to jesteśmy właśnie dla Ciebie i zapraszamy do aplikowania do nas.

W Pirk Spark jesteśmy odpowiedzialni za wzrost naszych klientów w internecie. Jesteśmy największą agencją obsługująca sprzedawców na Allegro w Polsce. Tym samym jedyną, która łączy usługę z technologią. Posiadamy własną aplikację, która w połączeniu z wiedzą naszego zespołu dowozi świetne rezultaty.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Grafik kreatywny, który pomoże nam w tworzeniu najlepszych grafik dla naszych klientów. Liczymy, że wesprzesz nasz zespół!

Miejsce pracy:

  • Poznań (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie)

Zadania, które Ci powierzymy:

  • przygotowywanie materiałów graficznych do ofert Sprzedających na Allegro
  • tworzenie banerów, miniaturek i serii produktowych
  • projektowanie logo i Key Visuals firm naszych Klientów
  • wykonywanie kreacji do reklam płatnych (Allegro Ads)
  • obrabianie zdjęć produktowych
  • aktywna komunikacja z Działem Realizacji

Dlaczego chcesz z nami pracować:

  • zapewniamy wdrożenie w wymagania, które stawia Allegro
  • będziesz tworzyć identyfikacje wizualne dla największych sprzedawców na Allegro
  • rozwiniesz swoje umiejetności w tworzeniu grafik produktowych
  • wsparcie innych grafików - szczególnie na etapie wdrożenia
  • często bardzo duże możliwości kreowania własnych pomysłów na stworzenie oprawy graficznej kont lub szablonów ofert
  • ogromne możliwości rozwoju i powiększania swojej wartości na rynku pracy
  • za bardzo wysoki poziom jakości dowożonej w całym 2023 roku otrzymaliśmy od Allegro odznakę Quality Champion
  • rozwijamy własną aplikację Allespark, która będzie posiadać unikalne raporty pozwalające m.in. na określenie rentowności prowadzonej sprzedaży

Dodatkowo:

  • stabilne i elastyczne zatrudnienie – UZ/UOP/B2B to co dla Ciebie jest odpowiednie,
  • pracę w dobrze zlokalizowanym biurze w centrum Poznania,
  • hybrydowy model pracy.

Kogo preferujemy?

Poszukujemy kreatywnych osób z minimum dwuletnim doświadczeniem w pracy grafika. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w agencji marketingowej.

Mamy 3 etapy rekrutacji na to stanowisko

Pierwszy etap to  zadanie które dostaniesz na maila ( przygotowanie grafik do oferty)

Kolejny etap to rozmowa telefoniczna, która będzie trwać do 45 min.

Ostatni etap, to rozmowa z Managerem.

Informujemy, że odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678