Grafik kreatywny
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Beso Lux Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i tworzenie grafik do kampanii: Projektowanie grafiki i materiałów wizualnych do kampanii digitalowych i drukowanych (internet, inne media, czasopisma itp.), projektów opakowań produktów itp.
  • Konceptualizacja newsletterów: Opracowywanie koncepcji, grafiki i layoutów, określanie rozmiaru oraz rozmieszczenia tekstów i materiałów graficznych.
  • Sesje zdjęciowe: Udział w sesjach zdjęciowych, produktowych i lifestylowych. Obecność na miejscu obowiązkowa.
  • Galeria zdjęć: Odpowiedzialność za prawidłową archiwizację materiałów cyfrowych w galerii zdjęć Micadoni. Wiedza na temat wszystkich dostępnych zdjęć i video, oraz ich umiejętne wykorzystywanie w briefach kampanii/newsletterach.
  • Współpraca: Ścisła współpraca i raportowanie do Brand Directora. Współpraca z działem marketingu i dostarczanie materiałów wizualnych zgodnych z charakterem marki Micadoni.
  • Spójność marki: Zapewnienie spójność wizerunku marki Micadoni we wszystkich projektach zgodnie z wytycznymi i tworzenie nowych zasad tam, gdzie występują luki.
  • Bycie na czasie: Znajomość najnowszego oprogramowania i technik profesjonalnego projektowania graficznego.
  • Prezentacja: Gotowość do prezentowania sfinalizowanych pomysłów i koncepcji.
  • Zarządzanie projektami: Zarządzanie harmonogramami projektów i ich rezultatami, koordynacja z innymi członkami zespołu i w razie potrzeby z zewnętrznymi dostawcami.

Nasze wymagania

  • Umiejętności techniczne: Biegła wiedza na temat oprogramowania do projektowania graficznego, w tym Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign i innych narzędzi. Doceniamy znajomość Figmy.
  • Kreatywność: Wyjątkowa kreatywność i innowacyjność z pełnym rozumieniem znaczenia koloru, typografii i layoutu.
  • Dbałość o szczegóły: Wybitna dbałość o szczegóły i uważne oko wrażliwe na estetykę i kompozycję wizualną.
  • Komunikacja: Doskonałe umiejętności komunikacyjne pozwalające na interpretację i dostarczenie briefu.
  • Zarządzanie czasem: Sprawne zarządzanie czasem i zdolność do radzenia sobie z kilkoma projektami jednocześnie.
  • Elastyczność: Umiejętność dostosowania się do zmieniających się wymagań klientów i technologii.
  • Wykształcenie: Tytuł licencjata w zakresie projektowania graficznego lub w pokrewnej dziedzinie.
  • Język angielski: zaawansowana znajomość na poziomie C1 – codzienna praca z osobą z zagranicy.
  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Portfolio ze zrealizowanymi projektami
  • Praca stacjonarna - podczas robienia zdjęć obecność na miejscu jest obowiązkowa

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym, ambitnym, kreatywnym zespole skupionym na rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Komputer (Mac/PC do wyboru), sprzęt fotograficzny, komfortowe stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Kursy językowe

Dynamicznego kreatora, który uwielbia wyzwania.

Mistrza w tworzeniu nowatorskich i angażujących kampanii.

Kogoś z supermocą widzenia świata w CMYK i RGB, śnienia w wysokiej rozdzielczości i szkicowania w wektorach.

Projektowego śmiałka, który w mgnieniu oka dopasowuje się do napiętych terminów i z gracją superbohatera radzi sobie z informacjami zwrotnymi.

Indywidualistę żonglującego kolorami i czcionkami, który myśli nieszablonowo.

Dodatkowym atutem będzie miłość do pięknych wnętrz i stylowego życia.

Jeśli Twoja kreatywność lśni jak brokat i uwielbiasz tworzyć historie za pomocą oszałamiających wizualizacji – zapraszamy do nas. Razem wyczarujmy coś magicznego!

  • Praca Łódź
  • Grafik Łódź
  • Dyrektor kreatywny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941