Grafik kreatywny
  • Warszawa, Wiertnicza
mazowieckie, Warszawa, Wiertnicza, mazowieckie, Polska
FRIZO Sp. z o.o.
23. 4. 2024

Poszukujemy osoby, które pomoże nam w rozwoju działu Marketingu & PR ze szczególnym nastawieniem na projektowanie graficzne. Jak na tak skomplikowaną branżę wyróżniamy się ponadprzeciętną kreatywnością, którą skutecznie zaraża nas charyzmatyczny Prezes. Bardzo lubimy nietuzinkowe pomysły, które skutecznie wdrażamy w naszej codziennej działalności.

Może chciałbyś się zająć postprodukcją naszego najnowszego filmu na kanał YouTube? A może stworzysz przykuwający uwagę newsletter? Masz pomysł na odświeżenie naszego brandingu? Śmiało, opowiedz nam o tym!
Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z działem Marketingu i PR w celu opracowania nowych strategii budowania wizerunku marki
  • Przygotowywanie grafik, ikonografik, infografik czy wykresów i innych materiałów graficznych na potrzeby social mediów i strony internetowej
  • Opracowywanie projektów katalogów, broszur, roll-up’ów, gadżetów reklamowych
  • przygotowywanie projektów materiałów na potrzeby wydarzeń branżowych (zaproszenia, plakaty)
  • Współtworzenie konceptów kampanii reklamowych online/offline (w tym także dla produkcji video oraz foto). Osadzenie kreacji zgodnie z przyjęta strategią
  • Projektowanie jakościowych KV dla kampanii obejmujących wiele kanałów komunikacji

Nasze wymagania:

  • Praktyczna znajomość programów do obróbki video, np. After Effects oraz Premiere Pro
  • Obsługa programów graficznych: Canva, Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign
  • Obsługa SoMe – planowanie postów, zarządzanie profilami
  • Mile widziana umiejętność posługiwania się aparatem fotograficznym oraz wszelkim innym sprzętem, niezbędnym do nagrywania wideo
  • Silne umiejętności kreatywne; zdolność tworzenia oryginalnych projektów
  • Dokładność i dbałość o szczegóły w każdym projekcie graficznym
  • Pomysłowość, uśmiech :)

Co oferujemy?

  • Pracę z Gazelą Biznesu - tak tak, zostaliśmy wyróżnieni tytułem jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce!
  • Wszelkie potrzebne narzędzia do pracy – służbowy laptop, telefon oraz wymagane programy
  • Swobodną atmosferę w gronie otwartych ludzi, służących swoim doświadczeniem, ekspertyzą i wsparciem w każdym momencie
  • Uczestnictwo w największych wydarzeniach i targach przemysłowych w Polsce i w Europie
  • Wyjazdy integracyjne, szkolenia
  • Dbamy o Twoje dobre samopoczucie, stąd też mnóstwo inicjatyw w duchu well-being każdego tygodnia

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659