Grafik kreatywny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Nizio Design International Mirosław Nizio
19. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku grafika będzie odpowiedzialna za opracowywanie elementów graficznych wystaw i ekspozycji muzealnych oraz identyfikacji wizualnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe graficzne
  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku poparte portfolio
  • Biegła obsługa i znajomość programów pakietu Adobe [platforma PC
  • Umiejętność czytania rysunków architektonicznych
  • Pasja do projektowania, myślenia kreatywnego oraz poczucie estetyki
  • Samodzielność w działaniu i organizowaniu pracy, również w teamie kreatywnym
  • Chęć rozwoju, nauki, otwartość i determinacja w osiąganiu celów
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie przy opracowywaniu projektów wystaw i ekspozycji muzealnych
  • Doświadczenie w zakresie DTP
  • Projektowanie w 3D

To oferujemy

  • Stałą pracę w renomowanym biurze architektonicznym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Warszawa
  • Grafik Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941