GRAFIK KOMPUTEROWY/PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA
  • Będzin
Będzin, Małachowskiego 27, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie
HOMEPRINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 4. 2024
od 4 600 do 6 100 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków :
Obsługa korespondencji elektronicznej w języku angielskim
Obsługa platformy sprzedażowej
Aktywne uczestnictwo w procesie sprzedaży, w tym obsługa klienta i udzielanie informacji o produktach.
Współpraca z działem graficznym oraz produkcji
Przygotowywanie podstawowych wizualizacji przy użyciu programu Adobe Photoshop
Pracodawca oferuje:
Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę (praca w systemie trzyzmianowym wg grafiku)
Premie uznaniowe określone w zakładowym systemie wynagrodzeń,
Ścieżkę rozwoju pracowniczego,
Dodatki świąteczne,
Dodatki za pracę na zmianę nocną

Inne wymagania
Wymagane:
Obsługa komputera
Umiejętność pracy w zespole
Podstawowa znajomość programu Adobe Photoshop
Podstawowa znajomość języka angielskiego
Sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
Doświadczenie z zakresu obsługi klienta

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Będzin
  • Pracownik produkcji Będzino
  • Pracownik produkcji Będzin
  • Pracownik biurowy Będzin
  • Pracownik biurowy Będzino
  • Pracownik fizyczny Będzin
  • Pracownik fizyczny Będzino
  • Będzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749