Grafik komputerowy praca zdalna
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
ipracujzdalnie.pl
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z
orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko pracy zdalnej: Grafik komputerowy

Ogłoszenie jest skierowane do osób z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • praca w pełni zdalna (pon. - pt. godz. 8:00 - 15:00),
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych,
  • wyjazdy integracyjne,
  • pracę w przyjaznym i wspierającym zespole.

Kluczowe obowiązki:

  • tworzenie materiałów graficznych oraz prostych animacji (np. GIF),
  • kreację graficzną prostych landing pages oraz bannerów reklamowych do kampanii
    online,
  • tworzenie key visual,
  • projektowanie materiałów reklamowych (ulotek, broszur, kalendarzy) – eksport w wersji do druku

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza przez "Aplikuj"

Wymagania

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
  • wiedza z zakresu grafiki komputerowej,
  • znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, InDesigne, Illustrator lub Corel) poparta portfolio,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • kreatywność i wiedza z zakresu technik artystycznych oraz marketingu,
  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • Praca Białystok
  • Grafik Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721