Grafik Komputerowy
  • Krzęcin
Krzęcin, Krzęcin, zachodniopomorskie, Polska
2x3 S.A.
23. 8. 2024

2×3 S.A. to firma, która od 28 lat z pasją, profesjonalizmem i ambicją realizuje swoje projekty. Lider w swojej branży w Środkowej Europie i umacniający swoją pozycję na rynku Europy Zachodniej. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej. Naszym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości w coraz większej skali. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów, pracowników i staramy się wyjść na przeciw ich oczekiwaniom. Nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych i udoskonalaniem już istniejących produktów, optymalizujemy i automatyzujemy procesy. Swoim dynamicznym, innowacyjnym i elastycznym podejściem osiągnęliśmy w ciągu kilku lat sektor dużego przedsiębiorstwa. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • aktywne uczestniczenie w tworzeniu koncepcji kreatywnych
  • opracowywanie graficzne materiałów marketingowych: katalogów, ulotek, folderów reklamowych, banerów
  • projektowanie opakowań i etykiet produktowych
  • wspieranie przestrzeni e-commerce
  • przygotowywanie instrukcji obsługi produktów
  • wykonywanie zdjęć produktowych i retusz zdjęć
  • nagrywanie i montaż prostych filmów promocyjnych
  • prowadzenie profili social media (Facebook, Instagram)

Jeśli posiadasz:

  • doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • otwartość na nowe koncepcje
  • umiejętność myślenia poza utartymi schematami, niestandardowe podejście do mierzenia sięz wyzwaniami i gotowość do proponowania ciekawych rozwiązań
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • znajomość pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop, Fresco), ArtRage
  • dodatkowym atutem będzie znajomość Adobe Premiere Proi/lub After Effects

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat oraz pakiet świadczeń
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie
  • możliwość uczestniczenia w ambitnych i innowacyjnych projektach
  • wpływ na rozwój firmy
  • rozwój kompetencji
  • pracę w organizacji przyjaznej i z wartościami
  • możliwość ubezpieczenia grupowego na życie
  • benefity płacowe: premie oraz dodatki świąteczne

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres
  • W tytule wiadomości prosimy wpisać: Grafik

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Krzęcin
  • Krzęcin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584