Grafik Komputerowy
  • Korzkwy
wielkopolskie, Korzkwy, wielkopolskie, Polska
Florentyna Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie i przygotowywanie do druku graficznych materiałów marketingowych
  • bezpośredni kontakt z drukarniami, ustalanie specyfikacji powstających materiałów
  • udział w pracach kreacyjnych
  • retusz i obróbka zdjęć
  • dbanie o spójność i wysoką jakość tworzonych projektów
  • projektowanie opakowań oraz rebranding dotychczasowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CC
  • wiedza z zakresu DTP i przygotowania plików do druku
  • bardzo dobra znajomość zasad DTP i przygotowania plików do druku
  • wysokie poczucie estetyki, kreatywności oraz dbałości o szczegóły
  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Auto służbowe
  • Prywatna opieka medyczna PZU S.A.
  • Ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Zniżki na produkty firmowe

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748