GRAFIK KOMPUTEROWY
  • Kielce
Kielce, Al. Solidarności 9, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
Copy-net
17. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

według stanowiska

Inne wymagania
Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
- Portfolio,
- Znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Corel DRAW i grafiki wektorowej,
- Kreatywność, zmysł estetyczny i dbałość o detale,
- Znajomość zasad kompozycji graficznej oraz aktualnych trendów w projektowaniu,
- Samodzielność oraz własna inicjatywa,
- Terminowość i doskonała organizacja pracy,
- Umiejętność pracy pod presją czasu
Zakres obowiązków:
Przygotowywanie projektów graficznych, tworzenie logotypów, odwzorowywanie grafiki, projektowanie i tworzeniem treści marketingowych, grafik i materiałów wizualnych dla różnych mediów, w tym druku, odpowiedzialność za jakość projektów, współpraca z pozostałymi działami firmy, przygotowywanie plików do druku oraz sprawdzanie poprawności technicznej materiałów graficznych
Oferujemy: Możliwość rozwoju, ciekawą pracę w przyjaznym zespole, pracę stacjonarną w naszym biurze pełnym wymiarze czasu pracy, realny wpływ na rozwój firmy i produktów, możliwości dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

  • Praca Kielce
  • Grafik Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584