Grafik komputerowy
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
Chespa Group Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • sprawdzanie poprawności nadesłanych materiałów
  • przygotowanie pliku graficznego zgodnie ze specyfikacją techniczną i zamówieniem klienta
  • rejestrowanie wykonanych czynności graficznych
  • kontrola wykonanej pracy

Nasze wymagania

  • znajomość oprogramowania graficznego Adobe Illustrator
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka niemieckiego
  • znajomość Adobe Photoshop, Art Pro, inne programy graficzne

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie
  • pracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole
  • pakiet socjalny, pakiet medyczny

  • Praca Piaseczno
  • Grafik Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748