Grafik/Graficzka nadruków odzieżowych
  • Bochnia
Bochnia, Bochnia, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Ekipa Holding
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Grafik/ Graficzka nadruków odzieżowych (EKIPATONOSI)

Miejsce pracy: Ściejowice, gmina Liszki

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie grafik na odzież oraz akcesoria dla wszystkich naszych sklepów,
  • współpraca z działem projektowym przy tworzeniu kolekcji,
  • projektowanie materiałów marketingowych na stronę www oraz social media,
  • tworzenie moodboardów z tematami graficznymi dla poszczególnych kolekcji,
  • komentowanie zaprojektowanych grafik pod kątem wykonania oraz graficznym,
  • śledzenie aktualnych trendów oraz analiza konkurencji,

Nasze wymagania:

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (min 1 rok) w projektowaniu grafik odzieżowych oraz materiałów marketingowych,
  • jesteś biegły/biegła w obsłudze programów graficznych z pakietu Adobe:Illustrator, Photoshop( Adobe InDesign mile widziany),
  • posiadasz ciekawe portfolio z oryginalnymi projektami,
  • bardzo dobrze orientujesz się w aktualnych trendach,
  • jesteś kreatywny/a, myślisz nieszablonowo,
  • masz wysokie poczucie estetyki,
  • potrafisz i lubisz pracować w zespole,

Oferujemy:

  • pracę w jednej z najbardziej topowych marek na polskim rynku influencerskim,
  • kreatywne, inspirujące i dynamiczne środowisko pracy,
  • dużą samodzielność oraz ciekawą, pełną wyzwań, dynamiczną pracę,
  • niekorporacyjny styl pracy,
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B, umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Praca Bochnia
  • Bochnia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782